Data e postimit: 2022-05-19 01:36:05
Lexime: 488
Dashuria ime e pare
Lloji: Tekst informativ
Tema: Seks
Autori: Anonim Tusha
Shkolla: Faik Konica
Klasa: 10C
Qyteti: Tirane
E-mail: moselexokte@gmail.com


Ishte 2019. Kete histori sia kam treguar kujt e sdo ja tregoj sa te jem gjalle. Prandaj po e shkruaj ketu. Ate dite dola nga mesimi fshehurazi si zakonisht kur shoh qe te vendi im sekret mbrapa shkollee po rrinte nje djale diku te 1.90 me flok dhe sy te zinj sterr. Vetem qukat e pakta neper faqe ja zbusnin tiparet. Ai po fikte dhe ndizte cigaret nga paketa e tij Marlboro Gold dhe kur me pa mua rrotulloi syte. Gjithmone e kam pas urryer vetem prej faktit se mendonte se ishte mbi te tjeret. Ai ishte narcisti me i madh qe kam njohur e sbesoj se do njoh nje njeri aq te dashuruar me veten sa ai. Skishte faj ama. Kishte tipare aq bukur te nderthurura bashk sa po mos ta dija clloj personi ishte do kisha rene brenda qe me shikim te pare. Ju afrova ti kerkoja nje cigare dhe megjithse me nenqeshi ma afroi cigaren te buza. Ma ndezi dhe me tha ta vija doren ne zemer “si nacu” . Un zbertheva dy kopsat e para te kemishes se uniformes “nga vapa” dhe ne vend te zemres preka gjoksin. “Se ke aty zemren” me tha me neglizhencen me te madhe. “Aty e kam,” - i thash. “Ja a do ta prekesh dhe ti?” I mora doren dhe ja mbeshteta te gjoksi im i bute. “Goxha te madhe e paske zemren” me tha dhe lepiu buzen posht. Te them te drejten, mua me shum se cdo gje me eksitoi aroma e tij. Nje perzierja e kolonjes dhe aromes te barit. Kombinimi perfekt. E terhoqa andej per nga nje qoshe e mbuluar dhe i zbertheva te tera kopsat e kemishes. Ai ishte i shkathet, e dinte vet se cfare te bente. E mbeshteta trupin tim me te vetin dhe po i ferkohesha qe ti krijohet ereksion. Funksionoi sepse po ndjeja nje lloj “tubi te trashe dhe forte” qe mbeshtetej te stomaku im. Po i ferkoja penisin pa ja zberthyer akoma xhinset nderkoh qe ai luante me gjoksin tim. Po ndodhte gjithcka shum shpejt por po me shijonte. Isha shum e lagur dhe isha e sigurt se lengjet e vagines time po pikonin. Ai nxori dy gishta dhe i futi posht fundit tim. Skishte kenaqesi me te madhe se gishtat e tij te gjate duke u futur brenda dhe jashte vagines time qe po pikonte. Ishim te dy shum te eksituar. Sdurova dot dhe u ula ne gjunj duke i dhen shenj qe te zberthente xhinset por ai donte qe ta beja un. Ula zinxhirin dhe i preka karin. Po e ferkoja pa i hequr akoma breket. Ishte shum i fort dhe e dija qe ai donte ta fuste brenda pidhit tim dhe te me shkatrronte mu aty ne shkoll. I ula mbathjet dhe cte shifja. Ishte penisi me i madh dhe i trashe qe kisha par ndonjeher. Lepiva majen dhe nisa te lag te gjith karin me peshtyme. Pasi e laga e mora te gjithin ne goje dhe pse mezi ma nxinte. Ai po rrotullojte syt dhe po renkonte leht pasi po e shijonte gojoren time. Pjesen qe sma nxinte goja ja merrja me dor. Me tha te ulesha te preri i tij si nje vajze e mire. Ai u ul te shkalla dhe me mori siper. Un u ula te prehri i tij perball me te dhe ai me ngriti fundin larte nderkoh qe me thithte gjoksin. Isha e etur per karin e tij dhe vagina ime ishte me e lagur se kurre. I hipa mbi kar dhe ai e futi karin brenda une ulerita nga dhimbja dhe kenaqesia. Po ndjeja penisin e tij gjigand deri ne mushkri. Ai e fuste dhe e nxirte, ndonjehere dhe na reshkiste . Penetronte brenda meje dhe un i mbyllja gojen vetes qr mos te me degjonin nxenesit e tjere. Po hidhesha mbi kar si mbreteresh dhe ai po me qinte aq fort sa mendoja se sdo mundesha te ecja me. Skishim prezervativ por un gjithsesi e lash qe nje pjes te spermes ta derdhte brenda meje dhe nje pjese ta derdhte te cicat. U prishem te dy. Ai ishte djali i dyt me te cilin kisha kryer marrdhenie. Pas ksaj dite ne takoheshim rregullisht dhe ai me qinte barbarisht ne cdo cep te shkolles dhe te tiranes. Lidhja jone mori fund kur morrem vesh se ishim kushurinj te dyte.

Vepra te ngjashme
Autori: Anonim · Lloji: Tregime erotike · Tema: Humbja e virgjerisë
Kjo histori me ka ndodhur vjet ne klasë te 9.Isha nej vajzë e qetë e cila mesonte dhe e ngrinte doren ne cdo pyetje per te cilen profesoret me drejoheshin,gjithmon mbas shkolle shkoja vetem ne shtepi dhe nuk para shoqerohesha me vajza sepse ato te gjit...
Autori: xxx · Lloji: Analize letrare · Tema: seksi me i mire i jetes sime
i keni pare vellezerit e shoqes tuaj ndonjehere me shikim ndryshe nga thjesht nje shok. epo une po. shoqja ime e ngushte ka nje super vella me nje trup prej modeli. trupin e kishte super , por gjithmone isha kureshtare per penisin e tij... gjithmone shko...
Autori: Anonim · Lloji: Tregime erotike · Tema: Ne zyre
AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,D...
Autori: Yllka Rama · Lloji: Tregim · Tema: Bibloteka
-Sot,rruga me dukej me e gjate sikur asnjeher me pare,isha me gazmore dhe ndjehesha me mir.Duke ecur era ledhatonte floket e mia,rrezet e diellit shkelqenin dhe ngrohnin mendjen time.-Ah sa dite e bukur qe ishte. Vazhdova rrugen,dhe duke ecur rastisa ne ...
Autori: anonim · Lloji: Tregime erotike · Tema: Me shoqen time
Isha nje dite une vetem ne shtepi. Nuk kisha cfare te beja dhe vetem rrija kot ne kompjuter.Dhe ne ate momonet hap nje adres brazzers.com.Duke pare S*x me shkoi edhe mu mendja per te bere s*x. Meqe isha vetem ne shtepi mora ne telefon nje shoqen time qe e...
Autori: noel · Lloji: Tregime erotike · Tema: seksi
isha ne dhome vetem dhe po shihja porno nderkohe qe po i bija mr dore.Mu duk sikur po degjoja hapa ndaj e fika telefonin dhe vajta ne tualet per tu pastruar.Kur dola pash qe gjysem motra ime ishte lakuriq dhe po futej ne dush.Kur vajta ne banje ajo me pye...
Autori: Vajza e dashur · Lloji: Tregime dashurie · Tema: Dashuria
E Thjesht...Por per moshen time, me rreqethet trupi kur e kujtoj...^_^ Ateher isha budallaqe Ta prekja ate me dukej e rendesishme... Keshtu qe,,,ishim ne shkolle Un po dilja ne pushimin e gjate... Kur un para se te dilnim,shoqes time te bankes ia...
Autori: Adriana · Lloji: Poezi meditative-filozofike · Tema: dashuria
Dahuria e par! Pranvvera sapo kishte shpalosur batanijen e saj,plot ngjyra dhe aromra magjepsese,mengjesi nga dita ne dit behej edhe me i kendshem,rugve e falja buzeqeshjen time kudo dhe pa e kuptuar jeta ime kishte mar nje tjeter drejtim. Shkolla po be...
Autori: Z.B · Lloji: Leter · Tema: Dashuri,munges,shprese
Nuk di se cka te shkruaj me perpara kam aq shum gjera brenda vetes te cilat kam nevoj ti zbras diku andaj po ja le te gjitha kesaj letre,perderisa po shkruaj kete kam shpirtin shume te lodhur dhe syt te mbushur me lot. Ishe nje njeri qe erdhe ne jeten t...
Autori: Rinora Mehmetaj · Lloji: Ese filozofike · Tema: Ndjena dhe endrra e papershkruar
Ishte nje nat me qiell te kthjellet ku e zbukuronin yjet dhe e ndriqonte hena vezulluese e cila me tregonte rrugen per ne fshat, lart ne qiell po degjoja nje melodi e cila ishte e papershkrueshme per shpirtnin tim.Po degjoja hapt e mi te ciliet i beja...
Autori: fabiola kushi · Lloji: Tregime erotike · Tema: gabriela dhe toni
GABRIELA DHE TONI Dashuria eshte e bukur por ndonjeher fati nuk eshte me ty ajo vertete te ben te lumtur por te heq dhe ndonjehere shkelqimin e atyre dy sy.Djali me emrin Toni pas nje vajze ishte fiksuar kishte kohe qe pas e ndiqte dhe me te ishte dashu...
Autori: danny · Lloji: Leter · Tema: nje dashuri e zbehte
Dikur mendoja se isha e dashuruar,por nuk e dija se ishte dashuri imagjinare,inekzistente. Vuaja pa e patur nje qellim,qaja si femije,por per dike qe nuk e meritonte. Mendoja se ecja gjate jetes me dashuri,por jo. Nji dite isha krejt e veteme,po mendoja: ...
Autori: XXX · Lloji: Tregime dashurie · Tema: dashuria midis dy te rinjve e ndjekur nga krenaria dhe paragjykimi
kjo histori qe mund t'ju tregoj tani mund t'ju duket e pazakonte. megjithate kjo histori qe ende vazhdon edhe sot nisi dy vite me pare, kur une isha ne vit te dyte te shkolles se mesme. duke qene se kam qene nxenese shume e mire ne mesime, prinderit e mir...
Autori: Çetina · Lloji: Ese pershkruese · Tema: Dashuria
Le te themi se ndjeja akoma dicka , sikur skishte mbarur dhe donte te vazhdonte . Doja te vazhdoja por lendohesha me vriste cdo fjal dhe cdo gjest me te vertet nuk knaqesha me pak doja gjithnje e me shum ndonese ne kete rast se meritoja Por ndjeja per t...
Komentet e fundit!Shto komentin tend per vepren e mesiperme!

Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =


Copyright © 2011 - 2022 YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com