Data e postimit: 2014-09-01 17:10:10
Lexime: 54189
Shoqja ime e ngushte
Lloji: Pershkrim
Tema: Medina Shijaku
Autori: Gisel Gorani
Shkolla: "3Deshmoret"
Klasa: Va
Qyteti: Kavaje
E-mail: goranigisel@gmail.com


Shoqja ime e ngushte quhet Medina Shijaku.Ajo eshte shume e rendesishme per mua.Medina eshte e gjate dhe elegante.Ngjyra e lekures se saj eshte ezmere.Ka sy te vegjel ne ngjyre te erret dhe vetulla te bukura.Buzet e saj jane te holla dhe hunda e saj eshte e vogel.Ka nje fytyre rrethore dhe shume te lezetshme dhe buzeqeshja ja shton me shume bukurine...mm ka floke te shkurter dhe ne ngjyre geshtenje.Floket e saj jane kacurtela rrush dhe per mua ajo eshte shoqja me e mire ne bote.Preferencat tona jane pothuajse njelloj madje pelqejme dhe te njejtin djale.Tani me thene te drejten dhe ne si te gjitha vajzat e tjera grindemi ndonjehere per te..por gjithsesi jemi shoqe te pandara.Ne e duam shume njera tjetren prandaj edhe zihemi paksa shpesh.Fatmirsiaht jemi ne te njejten klase dhe ulemi prane njera tjetres por shpesh mesuesja na largon sepse ne bisedojme ne oren e mesimit...epo keshtu e kane shoqet!hahahahah Gjithashtu edhe ne oren e pushimot qendrojme gjithmone te dyja.......Ah c'duhet te shtoj me teper? Para se ta nisja kete shkrim kisha
1001 ide ne koke ndersa tani po mbarojne mendimet..:%.........Si perfundim mund te shtoj kete : TE DUA MEDINA...je shoqja ime me e mire♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vepra te ngjashme
Autori: Ana Xhihani · Lloji: Pershkrim · Tema: ...................
Kusherinjte e mi Une kam shume kusherinj por ata me te afermit jane 5 Ergi,Medina,Erva,Ajla dhe Titi ERGI Ergi eshte moshatar me mua pra 11 vjec.Ai eshte nje djale i bkr dhe i zgjuar.Eshte elegant dhe i gjate,ka floke te zinj dhe kacurrela.Ka sy te me...
Autori: ana xhihani · Lloji: Pershkrim · Tema: shoqja e ngushte
shoqja ime e ngushte quhet liliana gorani ne jemi shume te lidhura me njera tjetren ajo eshte shuuuuuume e bukur ka floke te zinj sterr e te drejte nuk jane shume te gjate por jane te perkryer ajo i ka floket me balluke e i shkojne shume ka nje fytyre ...
Autori: xhulia · Lloji: Pershkrim · Tema: si te pershkrush ne menyre subjektive
ne ketepershkrim une dote portretizoj kusheriren time me te afert qe e dua shume. ajo quhet I.ajo banon ne fier.eshte 16 vjece. pothuajse, ne jemi bashkemoshatare. nekete shkrim do te shpreh hapur gjithe pershtypjet e mia per te. eshte e bukur, nje brune...
Autori: Anonim · Lloji: Pershkrim · Tema: Shoqja
I. Pershkrimi objektiv Erjola eshte nje nxenese ne klasen e nente te shkolles 9-vjecare “Edith Durham”. Ajo eshte pesembedhjete vjece. Eshte e gjate rreth 175 cm dhe eshte elegante. Ka floke te zinje dhe te gjate me onde. Syte e saj jane ne ngjyre ge...
Autori: Stela · Lloji: Tekst argumentues · Tema: Pershkrim i maces
Kafsha ime e preferuar eshte macja. Ato gjenden ne ngjyra te ndryshme, ato ngjyre gri jane te zakonshme.Ato kane nje fytyre shume te lezecme e me tipare te bukura. Ato jane shume lozonjare, te dashura por edhe tekanjose. Syte e maces jane si nje gure i cm...
Autori: Arta Lleshi · Lloji: Ese argumentuese · Tema: Shoqja e ngushte
O gje e ngrenshme ... Ckemi !! Mmm nuk eshte mire ta nis kshu apo jo !! Shiko teksa mora guximin te shkruaj per ty u bllokova !! Sepse nuk eshte e thjeshte te shkruash per 8 vite miqesi .. Nuk eshte e mundur qe te gjithe ndjenjat te mblidhen ne nje shkrim...
Autori: Anonim · Lloji: Pershkrim · Tema: Shoqja
. Pershkrimi objektiv. Njeriu qe kam perpara syve eshte nje vajze, shoqja ime me e afert. Ajo qendron e ulur ne krahun tim te majte duke kryer veprimtarine e saj si nxenese. Ne pamjen e saj te bie ne sy nje gjatesi e mjaftueshme, rreth 167 cm. Eshte 15 v...
Autori: parid teuta naska · Lloji: Ese pershkruese · Tema: DUHET te pershkruajme shokun e ngushte
Shoku im i ngushte quhet Andri.Ai ka sy bojeqielli dhe floke te verdhe,eshte i gjate dhe pak i shendoshe.Andri eshte djale shume inteligjent,lexon shume libra.Atij i pelqen te degjoje muzike, dhe te luaj ne internet.Andri me ndihmon shpesh te zgjidh ushtr...
Autori: Gindi · Lloji: Ese pershkruese · Tema: duhet te pershkruajm shokun e ngushte
Shoku im i ngushte quhet Andri.Ai ka sy bojeqielli dhe floke te verdhe,eshte i gjate dhe pak i shendoshe.Andri eshte djale shume inteligjent,lexon shume libra.Atij i pelqen te degjoje muzike, dhe te luaj ne internet.Andri me ndihmon shpesh te zgjidh ushtr...
Autori: xhava mema · Lloji: Ese argumentuese bindese · Tema: une deshiroj tja mbush mendjen familjes time se shoqja ime nuk eshte ashtu sim mendojne ata
Une kam nje shoqe shume te mire,por familja ime nuk e pelqen aspak ate.Ato nuk e njohin fare ate,prandaj une do tu propozoj qe nje dite ata ta njohin ate dhe te shohin qe shoqja ime eshte shume ndryshe nga se ato mendojne.Ajo mua me mbron gjithmone nga n...
Autori: Adriana Ramadani · Lloji: Poezi dashurie · Tema: Shoqe e Zemrës
Shoqja ime e dashur ! Nuk e di se çfarë të them , per ty fjalet s'mbarojn fare. Nuk e di se çfare te bej , nga nejra ane shikoj tek dritarja por kur kthem nga na tjeter shikoj shtepine tende te bukur. Sa here te kam thene : Ki besim tek unë se...
Autori: Artiola Berisha · Lloji: Hartim · Tema: Shoqja e ngushte
Mendoj se e dini se si eshte te kesh nje shoqe si moter. Te ndash lumturin e gezimet me te, te jesh me te edhe ne momentet me te veshtira gjat gjithe jetes. Te ndash edhe sekretin me te vogel. Shume njerez mendoj se po te ken fame kan arritur gjithqka, ...
Autori: anila · Lloji: Leter · Tema: shoqja e ngusht
Shoqja ime e ngusht eshte nje vajz shum e mire me te i ndaj te mirat e te kqijat edhe sekretet me te ne jemi si motra ne klasen e 5 ne kemi urrejtur njera tjetren por tani jemi si motra.
Autori: Albi Zeqiri · Lloji: Ese argumentuese · Tema: shkolla
Nje pjese e rendesishme e te gjithe jetes eshte arsimimi . Pothuajse cdo gje ne jete lidhet shume ngushte me shkollimin . Shkolla eshte gjithashtu shume e rendesishme per e edukimin e nje njeriu. Prandaj shkolla fillon qe ne moshe shume te vogel . Shume f...
Komentet e fundit!

Emri: Liku
Email: Likumuco@gmail.com
Komenti: Pershkrim per shoqen e ngusht

Emri: benilva kejla
Email: simelavelsula242@gmail.com
Komenti: shoqja ime me e ngushte ne bote eshte kejla,ajo per mua eshte shume e rendieshishme ne jeten time.jam shume krenare qe kam nje shoqe si ajo./

Emri: ega
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti:

Emri: alesia aliu
Email: alesia@gmail.com
Komenti: sa gjynah ! m.sh tani eshte shoqa ime e ngushte I gjith mundimi yt iku kot se koti

Emri: ana ajdari
Email: ana_ajdari.1@live.com
Komenti: 7+8=15

Emri: gisel gorani
Email: goranigisel@gmail.com
Komenti: FLM TE GJITHVE PER KOMENTET

Emri: Njomza
Email: loretalori-lori2014@outlook.com
Komenti: Kaltrina hajzeri

Emri: gisel gorani
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti: oj ti debile me emer kot me kot ca te duhet ty hahahahahahahahahahahaha ca emri,ca prisje ti me shume qe medina din sfilad mode,debile me zile me ngjyr jeshile.

Emri: nisa OTR
Email: nisaotr@info.al
Komenti: edhe une e kam nje shoqe shume te mire,dhe jam me fat qe e kam ate ne zemren time dhe i them qe e dua shume

Emri: bora
Email: b.bora89@yahoo.com
Komenti: shum shum bkr ... je gjeni


Emri: cte duhet ty
Email: ai@cteduhety.com
Komenti: jo keq

Emri: ada
Email: ada.tiran@live.com
Komenti: shum mir

Emri: Liljana gorani
Email: Goranililjana@gmail.com
Komenti: Eshte me fat Medina se shoqja e vet e ngushte eshte motra e liljanes hahahahahah

Emri: gisel gorani
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti: Ana.Thuaji medines qe ta shikaje kete.FLM

Emri: Ana Xhihani
Email: anna.xhihani@hotmail.com
Komenti: Gisela sh i bkr pershkrimi...Medina eshte me fat qe ka nje shoqe si ty♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Shto komentin tend per vepren e mesiperme!

Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =


Copyright © 2011 - 2023 YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com