Home | Posto
ID: 4156
Data e postimit: 2015-03-30 19:26:26
Shikime: 2554

Likes: 1 Dislikes: 0

Titulli: shoku-shoqja me e mir

Lloji: Hartim
Tema: shoqeria
Autori: Elida krasniqi
Shkolla: FATMIR BERISHA-PRIZREN
Klasa: VII-2
Qyteti: prizren
E-mail: elidakrasniqi@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Siq dihet gjdokush ka shok apo shoqe dhe na shkon dita me ta ne shkoll ne ahenge te ndryshme.JETA esht e gjat dhe duhet te kemi vellezer motra shok shoqe te cilet duhet ti duam si familjen ton e si gjdo kush tjeter.Siq thuhet tek nje fjal vet i mir ke familjen e mir shoqerin e shumqka tjeter.ti duhet te tregosh se je nje shok apo shoqe e denj per te per gjdo mjeri qe qoft.


Vepra te ngjashme
Ai qe te do vertet
Lloji: Hartim
Nje lot qe te pikon...kur ti lendohesh...kur je e gezuar...kur nuk ndihesh mire..dhe gjithcka tj...
ESE
Lloji: Ese pershkruese
ESE:MATURANTET Te shkruash per nje tem kaq te rendesishme nuk eshte fare e lehte sepse qdo bashki...
miqesia
Lloji: Ese argumentuese
edhe un jam shume e lenduar dhe do te doja nje oponion te gjithsecilit te me ndihmonit: Une dhe Xh j...
shoqe
Lloji: Analize letrare
kam dy shoqe te ngushta, nuk ka miqesi me te madhe se kjo ....dihet se shoqeria ska fund...apo jo at...
Mesuesja ime
Lloji: Poezi dashurie
Mesuesja ime Na mesove, Na edukove, Shok e shoqe, Na gezove....
te dua
Lloji: Poezi dashurie
Të dua E di se të kam shok E di se shoqe më ke Por kështu deshi perëndia Në mes nesh hyr...


Komentet e fundit!


Emri: Edibe
Email: Dibeasani.95@hotmail.com
Komenti: Ese ne gjuhen shqipe

Emri: hanife
Email: hanife-arifi@live.com
Komenti: shum e bukur kjo pjesa

Emri: elida
Email: elidakrasniqi@hotmail.com
Komenti: qeshtu duhet


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop