Data e postimit: 2013-05-08 18:56:26
Lexime: 47314
shoqja e ngushte
Lloji: Pershkrim
Tema: shoqja e ngushte
Autori: ana xhihani
Shkolla: 3 deshmoret
Klasa: 4c
Qyteti: kavaje
E-mail: antonella.l.b@hotmail.com


shoqja ime e ngushte quhet liliana gorani
ne jemi shume te lidhura me njera tjetren ajo eshte shuuuuuume e bukur
ka floke te zinj sterr e te drejte nuk jane shume te gjate por jane te perkryer ajo i ka floket me balluke e i shkojne shume ka nje fytyre te vogel e te embel sy te zinj qe shkelqejne si dy gure te cmuar nje hunde te lezetshme e nje trup te gjate elegant e te mrekullueshem ajo eshte shume simpatike e lozonjare nx e shkelqyer ne mesime i pelqejne filmat e ndryshem por madje dhe shume aktore si psh robert pattinson dhe kristen stewart
i pelqejne minifundet e bizhuterite pjesen me te madhe te kohes e kalojme bashke pra me pak fjale shoqja ime eshte fantastike
ju ftoj te njiheni me te

Vepra te ngjashme
Autori: Gisel Gorani · Lloji: Pershkrim · Tema: Medina Shijaku
Shoqja ime e ngushte quhet Medina Shijaku.Ajo eshte shume e rendesishme per mua.Medina eshte e gjate dhe elegante.Ngjyra e lekures se saj eshte ezmere.Ka sy te vegjel ne ngjyre te erret dhe vetulla te bukura.Buzet e saj jane te holla dhe hunda e saj eshte...
Autori: Ana Xhihani · Lloji: Pershkrim · Tema: ...................
Kusherinjte e mi Une kam shume kusherinj por ata me te afermit jane 5 Ergi,Medina,Erva,Ajla dhe Titi ERGI Ergi eshte moshatar me mua pra 11 vjec.Ai eshte nje djale i bkr dhe i zgjuar.Eshte elegant dhe i gjate,ka floke te zinj dhe kacurrela.Ka sy te me...
Autori: Anonim · Lloji: Pershkrim · Tema: Shoqja
I. Pershkrimi objektiv Erjola eshte nje nxenese ne klasen e nente te shkolles 9-vjecare “Edith Durham”. Ajo eshte pesembedhjete vjece. Eshte e gjate rreth 175 cm dhe eshte elegante. Ka floke te zinje dhe te gjate me onde. Syte e saj jane ne ngjyre ge...
Autori: xhejmon korca · Lloji: Ese pershkruese · Tema: shoku im
Emri im eshte XHejmon,shoku im me i ngushte e ka emrin Eri. Une jam me i gjate se Eri.Eri eshte i qeshur. Ai ka floke te zinj dhe une kafe.Eri ka sy te zinj dhe une sy kafe. Une jam i shkathet kur vrapoj, Eri eshte pak ingathet kur vrapon.
Autori: JOANA RUKO · Lloji: Ese e krahasim-kontrastit · Tema: shoqet
Ne ditet e sotme eshte shume e veshtire te gjesh apo te kesh miq te vertete.Por dhe ti zgjedhesh po kaq e veshtire eshte.kam 4 vjet qe kam gjetur shoqerine time te vertete.Dy shoqet e mia me te mira jane Jola dhe Oksana.disa mendojne se ne fakt une i kam ...
Autori: Stela · Lloji: Tekst argumentues · Tema: Pershkrim i maces
Kafsha ime e preferuar eshte macja. Ato gjenden ne ngjyra te ndryshme, ato ngjyre gri jane te zakonshme.Ato kane nje fytyre shume te lezecme e me tipare te bukura. Ato jane shume lozonjare, te dashura por edhe tekanjose. Syte e maces jane si nje gure i cm...
Autori: xhulia · Lloji: Pershkrim · Tema: si te pershkrush ne menyre subjektive
ne ketepershkrim une dote portretizoj kusheriren time me te afert qe e dua shume. ajo quhet I.ajo banon ne fier.eshte 16 vjece. pothuajse, ne jemi bashkemoshatare. nekete shkrim do te shpreh hapur gjithe pershtypjet e mia per te. eshte e bukur, nje brune...
Autori: Anonim · Lloji: Pershkrim · Tema: Shoqja
. Pershkrimi objektiv. Njeriu qe kam perpara syve eshte nje vajze, shoqja ime me e afert. Ajo qendron e ulur ne krahun tim te majte duke kryer veprimtarine e saj si nxenese. Ne pamjen e saj te bie ne sy nje gjatesi e mjaftueshme, rreth 167 cm. Eshte 15 v...
Autori: Anonim · Lloji: Pershkrim · Tema: Shoqja
I. Pershkrimi objektiv. Eshte nje vajze pesembedhjete vjecare. Me nje gjatesi mesatare prej 168 cm, ka floke te verdhe e sy bojeqelli. Vishet shume thjeshte, me xhinse e bluza te gjera. Adhuron futbollin, basketbollin dhe lojrat e ndryshme elektronike. ...
Autori: Ana Xhihani · Lloji: Pershkrim · Tema: Macja
Kafsha qe une pelqej me shume eshte macja.Ajo eshte kafsha qe un kam me per zemer.Ngjyra e trupit te maces eshte ne ngjyra te ndryshme.Macet zakonisht jane te vogla.Ato kane nje fytyre shume te lezecme e me tipare te bukura.Macet kane dy veshe nje goje ...
Autori: Artiola Berisha · Lloji: Hartim · Tema: Shoqja e ngushte
Mendoj se e dini se si eshte te kesh nje shoqe si moter. Te ndash lumturin e gezimet me te, te jesh me te edhe ne momentet me te veshtira gjat gjithe jetes. Te ndash edhe sekretin me te vogel. Shume njerez mendoj se po te ken fame kan arritur gjithqka, ...
Autori: XHINA · Lloji: Ese e krahasim-kontrastit · Tema: DY PERSONAZHE ME NGJASHMERI SHPIRTERORE POR ME KONTRASTE FIZIKE
NJE SHPREHJE E DEGJUAR THOTE QE DO TE THOTE MOS E SHIKO NGA PAMJA POR NGA BRENDESIA,SE CFARE PERMBAN CDO FAQE E KETIJ LIBRI.KJO GJE VLEN EDHE PER KUAZIMODON,NJE KAMBANAR I THJESHTE DHE SHUME I SHEMTUAR NE SYTE E CDO NJERIU.ISHIN PIKERISHT PAMJA E TIJ FIZI...
Autori: Kledia · Lloji: Ese vleresuese · Tema: Rendesia e librit
Librat jane gjerat me me vlere ne jeten tone . Askush nuk di ti mesoj gjerat sic nje liber di. Te lexosh eshte shume bukur sepse meson. Edhe ata qe na mesojne ne kane mesuar nga libri. Libri te meson dhe te jep mesazhe e mesime te cilat te nevojiten gjate...
Autori: Xhemis Cekani · Lloji: Ese e krahasim-kontrastit · Tema: Ku Eshte Me Mire Ti Kalojme Pushimet?!
Dime qe secili prej nesh ka preferenca te ndryshme ne lidhje me perzgjedhjen e vendit ku do te kalojne pushimet e tyre.Per ta bere me te lehte mjafton nje krahasim midis pushimeve ne mal dhe ne plazh! Njerezit qe frekuentojne me se shumti zonat bregdet...
Komentet e fundit!

Emri: kida
Email: kidatr@hotmail.com
Komenti: o zmr qenka shum e bkr kshu jam edhe un me shoqen time super qenka

Emri: Habib
Email: balla080@hotmail.com
Komenti: Avash mi

Emri: hani
Email: hani2@hotmail.com
Komenti: keshtu e kaloj me shoqen time Jolta Kukaj

Emri: KULAC
Email: KULAC@gmail.com
Komenti: shume e thjeshte

Emri: Albiona
Email: Albiona101@live.com
Komenti: Edhe un kam nje shoqe quhet Blerdona edhe ne e kalojm diten si ju

Emri: ana
Email: digi-talb@hotmail.com
Komenti: bravo te qofte

Emri: ana
Email: digi-talb@hotmail.com
Komenti:

Emri: liljana gorani
Email: goranililjana@gmail.com
Komenti: faleminderit ana per pershkrimin te puth

Emri: Liljana gorani
Email: goranililjana@gmail.con
Komenti: Qepe ti mi gisela,ti ke inat prandaj shkruan keshtu oks zemer?shut up tani

Emri: Gisel gorani
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti: O ana me kete pershkrim që i ke bere liljanes Jam kundrra teje


Emri: Liliana
Email: goranililjana@gmail.com
Komenti: Sigurisht kjo jam une

Emri: endri
Email: REDINAQAMIL@LIVE.COM
Komenti: star eshte shume hot apo jo pa na prezanto

Emri: QENDRESA
Email: qendresa-1@hotmail.com
Komenti: zoti trujt

Emri: denada porja
Email: denada.porja@outlook.com
Komenti: sa gjynaf.shpresoj qe te marri ndihmen qe i duhet.zoti qofte me te.

Emri: antonela
Email: antonelaa@hotmail.com
Komenti:

Emri: dita
Email: dita-duffy@hotmail.com
Komenti: kam nje shoqe eshte me e miraa gjithmone me mbeshtet e dua pa mase ate edhe ajo me don muaa nuk mund te rrije as 1 ore pa shoqen time ajo eshte gjithqka per muaa ;-)

Emri: klea
Email: klea.klea@com.it
Komenti: yllllllllllllll

Emri: Ajlaaa
Email: ajla.ajlushi@yahoo.it
Komenti: I like this

Emri: Sara
Email: sara_ajna@hotmail.com
Komenti: uaaaaaaaaa ana liliana shoqja jote e ngushte!Te lumte!

Emri: elia
Email: eliaelb@yahoo.com
Komenti:


Emri: elia
Email: eliaelb@yahoo.com
Komenti:

Emri: ana
Email: antonella.l.b@hotmail.com
Komenti: se shpejtiii

Emri: Marko
Email: marko007@live.com
Komenti: ho mi na njif me te.Shto komentin tend per vepren e mesiperme!

Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =


Copyright © 2011 - 2023 YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com