Home | Posto
ID: 4289
Data e postimit: 2015-05-10 09:25:14
Shikime: 1657

Likes: 0 Dislikes: 1

Titulli: libri

Lloji: Pershkrim
Tema: Per librin
Autori: natyra brovina
Shkolla: YLL MORINA
Klasa: V6
Qyteti: gjakovë
E-mail: natyrabrovina@hotmail.co.uk

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
libri

Librin tim shumë e dua
Sepse ai me më mëson
Ate qe une dua

E kam mik e kam shok
RRim dit pa merzi
Libri im me meson
Dhe prandaj une e dua


Vepra te ngjashme
libri
Lloji: Analize letrare
libri eshte miku me i mir i njeriut nje shtepi pa liber eshte si nje njeri pa shpirt te lexosh liber...
libri im
Lloji: Poezi dashurie
libri im me meson ai shume tregime me tregon me tregon vjersha dhe poezi andaj te gjitha sjellin...
libri im
Lloji: Poezi dashurie
libri im me meson ai shume ...
libri im
Lloji: Ese argumentuese
E dua librin Libri miku me i mire.Blloku qe mban hitori nga me te bukurat ku vjen casti qe qesh po...
hartim
Lloji: Hartim
Libri per ma eshte gjithqka qe kam ne jete,ai gjithmone eshte shoku im me i qmuar dhe do te jete gj...
Librat
Lloji: Ese pershkruese
Libri eshte nje thesar, qe te jep di momente arratisjeje ashtu dhe momente komforti. Libri eshte nje...


Komentet e fundit!


Emri: amr
Email: amr.ajdini@outlook.com
Komenti:


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop