Home | Posto
ID: 4220
Data e postimit: 2015-04-15 20:11:26
Shikime: 2122

Likes: 2 Dislikes: 0

Titulli: pershkrim

Lloji: Pershkrim
Tema: pranvera
Autori: viola gjoka
Shkolla: Liri Gero
Klasa: 4A
Qyteti: fier
E-mail: violagjoka@ymail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Pranvera eshte stina me e preferuar .natyra e bukur i ka ngjyrat e kuqe ,te verdhe dhe blu.Aromat e saj jane delikate dhe terheqese.kur vjen pranvera lind gjelberimi dhe njerzit e gezuar nga vapa e madhe vishen me rroba te shkurtra.Kur vjen pranvera lind gezimi,kenaqesia dhe gjalleria.ne pranvere celin lulet dallendyshet vijne te ne,zogjte e vegjel dhe te bukur cicerojne me hare dhe gezim.Bora shkrin neper male ,kurse qielli eshte i kalter dhe pa re.Kafshet zgjohen nga gjumi letargjik me hare dhe me kenaqesi.Vepra te ngjashme
pranvera
Lloji: Poezi peizazhi
pranvera oh moj pranvere e bukur si cdo here plot me lulezim mbushe shpirtin tim femijet g...
"stina e pranveres...
Lloji: Hartim
Pranvera nje s...
Pranvera ne vendin ...
Lloji: Ese shpjeguese
-Pranvera eshte nje nder stinet me te bukura dhe me te gezueshme per te gjithe ne.Ajo fillon me 21 M...
Pranvera
Lloji: Ese argumentuese
Ç'është pranvera?Pranvera është stina mëe bukur e vitit....Njerëzit mbushen me hare dhe fillo...
Pranvera
Lloji: Hartim
Pranvera eshte stina më e dashur për mua.Në pranverë ti zgjohesh nga kenga e zogjve. Lulet celi...
Pranvera
Lloji: Pershkrim
-Pranvera eshte nje ndere stinet me te bukura per ne.Ajo fillon me njezete e nje (21) Mars dhe mbaro...


Komentet e fundit!


Emri: someone
Email: someone15@gmail.com
Komenti: It was wonderful :) bravo

Emri: ema ema
Email: emaema@yahoo.com
Komenti: uuuuaaaaa shume i bukur ky pershkrimi

Emri: viola gjoka
Email: violagjoka@ymail.com
Komenti: flm te gjitheve

Emri: PINKU
Email: PINKUPINK@YAHOO.COM
Komenti: VIOLA MOJ VIOLA BRAVO ZMR E VOGEL PER MOSHEN QE KE SHUME E BUKUR KTHEM PERGJIGJE PLEASE PLEASE PLEASE/

Emri: xhesi xhesi
Email: xhesi@yahoo.com
Komenti: hahahhahahaa bukur

Emri: ana gjika
Email: anagjika@yahoo.com
Komenti: uuuuuu sa e bukur ky pershkrim


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop