Home | Posto
ID: 3325
Data e postimit: 2014-11-21 15:34:32
Shikime: 1698

Likes: 0 Dislikes: 0

Titulli: Lodrat

Lloji: Pershkrim
Tema: Lodrat .Rendesia e lodrave
Autori: Arlinda Duraku
Shkolla: Rexh Bajraktari
Klasa: 7a
Qyteti: Has
E-mail: Linda.Tr@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Lodrat jane disa objekte qe e bejne jeten sa me argetuese . Nese ti luan nuk do te thote qe nuk ke bere asgje ,por ne te vertete eshte dicka me shume vlere . Argetimi ne jete eshte nje nder gjerat me kryesore, nese ti nuk luan ti do te jesh shume serioz pa humor , dhe kjo do te shkaktonte stresin i cili demton rende shendetin dhe aftesite per njeriun . me pak fjale do ta zgjidhim kete enigme e cila ka rrembyer shume persone qe mendojne qe lojrat nuk duhet te ekzistojne . Per mua lojrat jane gjera te mrekullueshme dhe qe i japin kuptim jetes


Vepra te ngjashme
Rendesi e lojrave
Lloji: Hartim
Lojrat jane nje nga gjerat me te pelqyeshme e me argetuese per femijet . Pavaresisht se lojrat jane ...
Libri !
Lloji: Analize letrare
- Thuhet se libri eshte miku me i mire i njeriut ! - Dhe eshte e vertete , sepse nga libri mesojme ...
Nene
Lloji: Ese vleresuese
Dhembshuria ne syte e tu,me keput shpirtin sa here te shikoj,NENE.Je dielli qe me ngroh,je peisazhi ...
Frika nga vetmia
Lloji: Ese argumentuese
Te jesh vetem eshte frika me e madhe.Te jesh vetem do te thote te mos kesh dashurine e askujt.Te jes...
jeta dhe ndjenjat
Lloji: Ese argumentuese
Jeta eshte nje dhunti nga zoti ! NE duhet ta respektojm dhe ta mbrojm jeten dhe jo ta demtojm me gje...
Dhimbja dhe lumturi...
Lloji: Ese argumentuese
Jeta eshte e ndryshme per te gjithsecilin,ku gjithsecili duhet tta jetoje ate ne menyren e tij.Ama j...


Komentet e fundit!


Emri: Ana
Email: ana123@gmail.com
Komenti: ahahaahahah duket qart si drita e diellit qe ti je thjesht nje femij i vogel qe deshiron ti shpreh dashurin lodrave te tija ... meqe ra fjala ti luan me kukulla apo arusha pellushi o voglushe hahaahahahahahahahahahahahahah ah

Emri: 123
Email: 1234@hotmail.com
Komenti: Loqqkaaaaaa


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop