Home | Posto
ID: 3038
Data e postimit: 2014-11-09 17:24:18
Shikime: 4850

Likes: 5 Dislikes: 1

Titulli: mami im

Lloji: Pershkrim
Tema: pershkrimin e mamit
Autori: ida aida
Shkolla: Bajram curri
Klasa: 9C
Qyteti: tirane
E-mail: aidaida@email.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
mami im ti je gjeja me e shtrenjte per mua.ti je si dielli dhe si hena qe ndricon.dashuria ime per ty muk pershkruhet me fjale.ti me ladhaton me ben te enderroj,ti kujesesh per mua.vec nje gje ta dish ti je engjelli me i shtrenjte per mua.te dua


Vepra te ngjashme
Poezi
Lloji: Poezi personale
A KA NJERI ME TE MIRE SE TY , O NENE ? A KA FYTYRE ME TE QESHUR SE TI ? TI JE GJITHCKA PER MUA ... ...
nena
Lloji: Poezi dashurie
kur jam ne veshtiresi me gjendesh prane ti, nena ime e shtrenjte diell i tokes se shenjte. cd...
asma
Lloji: Ese pershkruese
Dashuria eshte nje ndjenje e bukur dhe e delire,e buruar ne shume zemra.Ajo lind si rrjedhoje e mire...
Nena ime e shtrenjt...
Lloji: Ese argumentuese
Nena eshte qenia me e dashur qe ekziston. Ajo e shfaq dashurine e saj ne menyra te ndryshme. Mena es...
mami
Lloji: Ese shpjeguese
dielli po ndricon ne bote e kudo po ty o nena ime ska nevoje ky diell te te ndricoje...
Engjelli im
Lloji: Ese pershkruese
Ti,ishe ti gjithckaja qe mbizoteronte tek une,ishe ti ai ylli qe ndriconte ne netet e zymta te dimri...


Komentet e fundit!


Emri: amila mila
Email: amila@hotmail.com
Komenti: si nuk dini me shkrujt nje ese per mamin?????!!!!!

Emri: rinor
Email: rinor.i@live.com
Komenti: shum mira /

Emri: lola
Email: fmazrreku@yahoo.com
Komenti:

Emri: ina
Email: tirane.ina@hotmail.com
Komenti: pfffffffffff sa kot dhe un qe jam ne klas te tete i bej eset ma mir se ti.

Emri: emily
Email: emily.eemi12@gmail.com
Komenti: weeeee ne klas te 9-te nje krijim kaq kot si per ne klas te 1-ar pffffffff na e shpife me qen ne kujdestari me msusen time se kishe kalu klasen kishe ngel hahahahhahahah

Emri: nita nita
Email: nita-leo@hotmail.com
Komenti: eshte shuime e shumtuar.te lutem me kthe pergjigjje


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop