Home | Posto
ID: 3007
Data e postimit: 2014-11-04 17:18:45
Shikime: 2090

Likes: 1 Dislikes: 3

Titulli: Atdheu Im

Lloji: Pershkrim
Tema: Liqeni
Autori: Alked Balliu
Shkolla: Korb Muca
Klasa: 8
Qyteti: Fushe Kruje
E-mail: alkedballiu1@gmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Drita e diellit te pasdites ka rene dalengadale mbi liqen. Mbi shkembinjte te cilet Kane marre nje ngjure te kuqerremte , mbi pemet , mbi myshqet qe duket sikur po kalon nje ylber. Pak nga pak dielli largohet dhe bie muzgu. Mbi liqen bie qetesia dhe degjohen vetem zhurmat e bretkosave. Bie nata dhe liqeni vazhdon te fleje. Dhe nje puhize e lehte ere e ledhaton ate


Vepra te ngjashme
Në vjeshtë
Lloji: Ese pershkruese
Tashme cdo gje ka marre nje pamje tjeter.Toka ka veshur nje fustan te mendafshte prej argjendi.Gjeth...
qyteti im
Lloji: Analize letrare
ne qytetin e memaliajt puna vazhdon pa pushuim per ndertimin e qendres se qytetit tone.nje pune e ma...
Nje dite e bukur
Lloji: Pershkrim
Ne qytet zhurmat futeshin lehtesisht ne dritaret e hapura: makinat e njerezit qe shkonin kudo, zogjt...
perendimi
Lloji: Pershkrim
Perendimi i diellit eshte i bukur kur je afer tokes por me i bukur dhe mbreslendes eshte kur je afer...
Nje shetitje ne par...
Lloji: Pershkrim
Pranvera ka dite qe ka trokitur ne dyert tona.Ngjyrat e saj kane prekur edhe pjesen tone te Tokes du...
Deshire e varfer
Lloji: Ese pershkruese
Muzgu ka perqafuare edhe pjesen me te vogel te drites qe ka mbetur ne horizont.Neper rruget gjysme t...


Komentet e fundit!


Emri: Anisa
Email: Anisa.doda.77@live.com
Komenti: E lezetshme

Emri: ardit
Email: diti.cuni.77@live.com
Komenti: e kjo nuk dika fare

Emri: klea
Email: kleakurti0@gmail.com
Komenti: sh kot sme plq fare

Emri: uarda
Email: Uarda.a@hotmail.com
Komenti: pfff sa kott :3

Emri: ina mamuela
Email: tirane.ina@hotmail.com
Komenti:

Emri: emily
Email: emily.eemi12@gmail.com
Komenti: pfffffffffffffffffffff sa kot

Emri: ardit
Email: diti.cuni.77@live.com
Komenti: flm

Emri: ardit
Email: diti.cuni.77@live.com
Komenti:


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop