Home | Posto
ID: 2826
Data e postimit: 2014-09-04 16:41:08
Shikime: 1396

Likes: 0 Dislikes: 0

Titulli: kosova

Lloji: Pershkrim
Tema: per atdheun tim
Autori: qendresa selimi
Shkolla: shkolla fillore model
Klasa: 5\2
Qyteti: prishtine
E-mail: romesa_selimi@live.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
kosova vendi im
a e di sa shume te dua
per ty jeten e flijoj
a e di sa shume trima u vrane
ne ket toke
sa gjak ehte derdhur
vetem per ty
kosove kudo qe te shkoje
te shetise boten ty asnje vend ste zavendeson
ty prandaj te dua shume


Vepra te ngjashme
KOSOVA IME
Lloji: Poezi lirike
Kjo veper e imja permban karakter emocionues,sepse tregon per Kosoven ne periudha te veshtira per te...
Kosova
Lloji: Ese argumentuese
KOSOVA EDHE PSE NJë SHTET I VOGEL,KA VUAJTUR E KA PERJETUAR LUFTRA SHUME TE MEDHA.VITI 2008 PER KOS...
Kosova pavaresi
Lloji: Poezi lirike
Sa femije qan, Sa burra u vrane, Sa pleq u lenduan, Sa familje rrezikuan. Sa gjak u derdh per li...
17 shkurti
Lloji: Analize letrare
ne vitin 2008 me daten 17 shkurt kosova u be e pavarur dhe kjo date esht historike jo vetem per njez...
Cameria
Lloji: Poezi meditative-filozofike
O nene,o plage,o shkemb,o gjak, gjak i pashtershem,o lot te pandalur, si e lame te na shkoje vatan...
Kosove,vendi im
Lloji: Ese argumentuese
Shume here pyes veten time si ndihen njerezit (shqiptare) ne mergim.Une per vete nuk e paramendoj je...


Komentet e fundit!


Emri: emily
Email: emily.eemi12@gmail.com
Komenti: sa kot

Emri: hasan
Email: goku_hasan@hotmail.com
Komenti: palidhje


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop