Home | Posto
ID: 2817
Data e postimit: 2014-09-01 17:10:10
Shikime: 14778

Likes: 2 Dislikes: 4

Titulli: Shoqja ime e ngushte

Lloji: Pershkrim
Tema: Medina Shijaku
Autori: Gisel Gorani
Shkolla: "3Deshmoret"
Klasa: Va
Qyteti: Kavaje
E-mail: goranigisel@gmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Shoqja ime e ngushte quhet Medina Shijaku.Ajo eshte shume e rendesishme per mua.Medina eshte e gjate dhe elegante.Ngjyra e lekures se saj eshte ezmere.Ka sy te vegjel ne ngjyre te erret dhe vetulla te bukura.Buzet e saj jane te holla dhe hunda e saj eshte e vogel.Ka nje fytyre rrethore dhe shume te lezetshme dhe buzeqeshja ja shton me shume bukurine...mm ka floke te shkurter dhe ne ngjyre geshtenje.Floket e saj jane kacurtela rrush dhe per mua ajo eshte shoqja me e mire ne bote.Preferencat tona jane pothuajse njelloj madje pelqejme dhe te njejtin djale.Tani me thene te drejten dhe ne si te gjitha vajzat e tjera grindemi ndonjehere per te..por gjithsesi jemi shoqe te pandara.Ne e duam shume njera tjetren prandaj edhe zihemi paksa shpesh.Fatmirsiaht jemi ne te njejten klase dhe ulemi prane njera tjetres por shpesh mesuesja na largon sepse ne bisedojme ne oren e mesimit...epo keshtu e kane shoqet!hahahahah Gjithashtu edhe ne oren e pushimot qendrojme gjithmone te dyja.......Ah c'duhet te shtoj me teper? Para se ta nisja kete shkrim kisha
1001 ide ne koke ndersa tani po mbarojne mendimet..:%.........Si perfundim mund te shtoj kete : TE DUA MEDINA...je shoqja ime me e mire♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Vepra te ngjashme
Kusherinte e mi
Lloji: Pershkrim
Kusherinjte e mi Une kam shume kusherinj por ata me te afermit jane 5 Ergi,Medina,Erva,Ajla dhe Ti...
shoqja e ngushte
Lloji: Pershkrim
shoqja ime e ngushte quhet liliana gorani ne jemi shume te lidhura me njera tjetren ajo eshte shuuu...
''kusherira ime''''
Lloji: Pershkrim
ne ketepershkrim une dote portretizoj kusheriren time me te afert qe e dua shume. ajo quhet I.ajo b...
Pershkruajme person...
Lloji: Pershkrim
I. Pershkrimi objektiv Erjola eshte nje nxenese ne klasen e nente te shkolles 9-vjecare “Edith Du...
Shoqja e ngushte
Lloji: Ese argumentuese
O gje e ngrenshme ... Ckemi !! Mmm nuk eshte mire ta nis kshu apo jo !! Shiko teksa mora guximin te ...
Pershkruajme person...
Lloji: Pershkrim
. Pershkrimi objektiv. Njeriu qe kam perpara syve eshte nje vajze, shoqja ime me e afert. Ajo qendr...


Komentet e fundit!


Emri: ega
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti:

Emri: alesia aliu
Email: alesia@gmail.com
Komenti: sa gjynah ! m.sh tani eshte shoqa ime e ngushte I gjith mundimi yt iku kot se koti

Emri: ana ajdari
Email: ana_ajdari.1@live.com
Komenti: 7+8=15

Emri: gisel gorani
Email: goranigisel@gmail.com
Komenti: FLM TE GJITHVE PER KOMENTET

Emri: Njomza
Email: loretalori-lori2014@outlook.com
Komenti: Kaltrina hajzeri

Emri: gisel gorani
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti: oj ti debile me emer kot me kot ca te duhet ty hahahahahahahahahahahaha ca emri,ca prisje ti me shume qe medina din sfilad mode,debile me zile me ngjyr jeshile.

Emri: nisa OTR
Email: nisaotr@info.al
Komenti: edhe une e kam nje shoqe shume te mire,dhe jam me fat qe e kam ate ne zemren time dhe i them qe e dua shume

Emri: bora
Email: b.bora89@yahoo.com
Komenti: shum shum bkr ... je gjeni

Emri: cte duhet ty
Email: ai@cteduhety.com
Komenti: jo keq

Emri: ada
Email: ada.tiran@live.com
Komenti: shum mir

Emri: Liljana gorani
Email: Goranililjana@gmail.com
Komenti: Eshte me fat Medina se shoqja e vet e ngushte eshte motra e liljanes hahahahahah

Emri: gisel gorani
Email: goranigisela@gmail.com
Komenti: Ana.Thuaji medines qe ta shikaje kete.FLM

Emri: Ana Xhihani
Email: anna.xhihani@hotmail.com
Komenti: Gisela sh i bkr pershkrimi...Medina eshte me fat qe ka nje shoqe si ty♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop