Home | Posto
ID: 2815
Data e postimit: 2014-08-31 22:17:10
Shikime: 2284

Likes: 0 Dislikes: 0

Titulli: Miqesia

Lloji: Pershkrim
Tema: Miqesia
Autori: Amina
Shkolla: Vasil Shanto
Klasa: VII
Qyteti: Tirane
E-mail: amm_inna@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Gjate jetes sone te shkurter ne toke njohim shume njerez.Disa koha i fshin sikur te mos kishin qene kurre,disa vazhdojme ti mbajme ende ne kujtese,disa i takojme shpesh dhe i konsiderojme miqte tane por vetem njerin prej tyre e quajme mik te vertete.Ai eshte nje dhe i paperseritshem.Te gjendet prane ne cdo gezim e ne cdo veshtiresi.Miku i vertete di gjithmone te te beje te ndjehesh mire dhe ti buzeqeshe jetes dhe kur fati te ka kthyer krahet.Eshte ai qe para teje kthehet ne njeriun me te virtytshem,ne njeriun qe ta ka enda ta shohesh,ta degjosh,te bisedosh e te qeshesh bashke me te cdo dite te jetes tende.Per mua ky eshte miku i vertete.


Vepra te ngjashme
Kohet e Sotme
Lloji: Hartim
Koha e sotme. A nuk eshte e keqe?E keqe si erresira e disa zemrave , si ligesia e disa mendjeve.Koha...
Njeriu ne jete ka n...
Lloji: Ese shpjeguese
Jeta eshte shume e komplikuar, por nje pjese mjaft e rendesishme e saj eshte dashuria. Njeriu ne jet...
leter per ty
Lloji: Leter
Dikur mendoja se isha e dashuruar,por nuk e dija se ishte dashuri imagjinare,inekzistente. Vuaja pa ...
dashuria e vertet...
Lloji: Ese pershkruese
kjo histori eshte per te gjithe qe kane prane nje mik qe ben gjithcka per te dhe ...
Frymzimi i jetes si...
Lloji: Tregime erotike
Qdo gjë qe rrezatonte ndoshta kishte zbritur nje ndriqim nga qielli i pakufishem!.. Frika mbizotro...
Miqesia
Lloji: Ese argumentuese
Miqesia eshte nje nga vlerat morale me themelore.Ne ditet e sotme ka njerez qe e cmojne miqesine por...


Komentet e fundit!


Emri: cicca
Email: cicca@yahoo.com
Komenti: mire jo keq shum mire por pse ha kaq shum shit se marr vesht hahahahahah

Emri: mastro lindo
Email: mastrolindo@yahoo.com
Komenti: o amina nuk te vinin dot nje emrer tjeter keta prinderit e tu se emer me idot skisha degjuar

Emri: bip bip
Email: nukeedi@yahoo.it
Komenti: brw ke fituar nje lavatrice me ngjyra

Emri: ANISA
Email: ANISA@YAHOO.COM
Komenti: BRAVO SHUME E BUKUR/

Emri: Ana Xhihani
Email: anna.xhihani@hotmail.com
Komenti: Sh e bkr amina......ke sh te drejte...me plq shume..bravo


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop