Home | Posto
Sondazh: Cfare opsionesh deshironi te shikoni te YourLiterary.com ne vitin 2019?
ID: 904
Data e postimit: 2013-03-06 18:53:58
Shikime: 14379

Likes: 12 Dislikes: 3

Titulli: Nena Engjell mbrojtes

Lloji: Hartim
Tema: Nena
Autori: Albiona Racaj
Shkolla: Vaso Pash Shkodrani
Klasa: 7/4
Qyteti: Peja
E-mail: bona_vlera@hotmail.de

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Nena Engjell mbrojtes !
Nuk e di si tia filloj e te shkruaj per engjullin tim mbrojtes nënën .
Nena eshte ajo qe me mbajtio 9 muaj ne barkun e saj ajo qe me rriti e me edukoj .
Mburojen me te madhe e gjej tek nena ime , shpesh them me vete pse nganjeher nena nuk me kupton ?!
Apo une kam frik qe t flas me të , sepse si gjdo nën tjeter qe kritikon femijen e tyre edhe nena ime me kritikon mua .
ajo me qoj ne rrug te drejt , asnje nen nuk e qon femijen e vet ne rrug te gabuar !
Nese ndonjeher te kam lenduar nene ateher te lutem me fal .
Ta lendosh nenen eshte si ta fyesh veten .
koka ime eshte zhytur ne mendime per ty nene , une do jetoj me nje shpres se ti do te me falesh ndonjeher .
Shpresoj se kette leter ta gjesh dhe ta lexosh .
Nene Fjala me e madhe ne bote .
te shkruash per nenen te duhen qindra fleta .
andaj duajeni nenen e respektojeni sa te jete e gjall sepse kur te vdes nuk mund ta kthesh mbrapa
Fjala ime e fundit eshte " NENA ENGJELL MBROJTES"


Vepra te ngjashme
Nena engjell mbrojt...
Lloji: Fabul
E dashur nene...Je gjysma e jetes sime.Te dua me shum se gjith cka ne bote..Per mua je nena me e mi...
qka me ben mua te l...
Lloji: Ese vleresuese
shpeshhere njerezit flasin per tema te ndryshme s p.sh kur bie fjala se qka te ben te lumtur . Tani...
Nena
Lloji: Poezi dashurie
Per nene qe me lindi, Per nene qe me rriti, Per nenen qe me dha jeten, Qe me tha veq te verteten,...
nena
Lloji: Ese argumentuese
nene moj nena ime ti nuk e di sa shum me ka marr malli per ty un nuk desha qe ti te shkoje me le ne...
Ese:Nena ime
Lloji: Ese argumentuese
Ese:Nena ime A ka me te bukur kur rrethohesh nga familja vecanerisht nga nena.Ajo me lindi me rriti...
Nena
Lloji: Analize letrare
Nena eshte gjeja me shtrejnte ne bote.Aty eshte vendi ku gjen ngrohtesi dhe mbi te gjitha ndjenjen e...


Komentet e fundit!


Emri: doloreta
Email: d.mazellii@gmail.com
Komenti:

Emri: besa
Email: besacani@hotmail.com
Komenti: bravoo

Emri: lea
Email: lea.lea@hotmail.com
Komenti: Shum bukur!!!

Emri: leonora
Email: lona.tinna@live.com
Komenti: Teee lumt

Emri: amila
Email: linda231@live.com
Komenti: Pershendetje une jam amila . kjo ese me beri pershtypje aq shum saqe nuk mund as ta pershkruaj por thjesh. doja t'thoj. se gjdo fjal. gjdo gje qe eshte shkruar ketu eshte e wertet. jam shum e kenaqur me ate qe eshkroi kete dhe thjesht le te vazhdoj per arsye se ka nje dhunti ne te shkruar ese faleminderit kaloni sa me perfect

Emri: amila
Email: linda231@live.com
Komenti: Pershendetje une jam amila . kjo ese me beri pershtypje aq shum saqe nuk mund as ta pershkruaj por thjesh. doja t'thoj. se gjdo fjal. gjdo gje qe eshte shkruar ketu eshte e wertet. jam shum e kenaqur me ate qe eshkroi kete dhe thjesht le te vazhdoj per arsye se ka nje dhunti ne te shkruar ese faleminderit kaloni sa me perfect

Emri: ALBIJONA
Email: bona_vlera@hotmail.de
Komenti: Faleminderit te gjithve

Emri: rustem
Email: abazoski17@gamil.com
Komenti: per ju per ju per ju per ju per ju

Emri: fitore berisha
Email: fitore_5H)@harmonizer.com
Komenti: shum e bukur e ke shkruar me zemer

Emri: Arijan
Email: ariarijan@gmail.com
Komenti: Shum shum bukur albiona

Emri: esmeralda
Email: ELSAHYSA@LIVE.COM
Komenti: BRAVO SHUM BUKUR ALBIONA

Emri: lina
Email: lina.09@live.com
Komenti: pse se vazhdove apett

Emri: Dhurata
Email: Dhurata_x@hotmail.com
Komenti: Shum e bukur ee ke shkruar te lumte...

Emri: GONAI
Email: egzon-mafia1@hotmail.com
Komenti: " NENA ENGJELL MBROJTES" BRAVO SH BKR

Emri: genta
Email: genta_24@msn.de
Komenti: shume bukur kjo ese qdo fjeale e shkruar ketu eshte shume e vertete..komplimente per ate qe e ka shkruar..kaloni mire ju pershendes

Emri: Harbin
Email: harbin-otr@hotmail.com
Komenti: Shume e bukur ky hartim edhe une e kam bere per nenen kete hartim

Emri: arta
Email: arta_@hotmail.com
Komenti:

Emri: albiona
Email: albiona_01@live.com
Komenti: jan shum fjal te embla per nenen me pelqejn shum/

Emri: engjell
Email: engjell__marku@hotmail.com
Komenti: Shum bukur

Emri: engjell
Email: engjell__marku@hotmail.com
Komenti: Shum bukur

Emri: LAURA
Email: LAURA@YAHOO.COM
Komenti: po meqe duhen qindra flet ti pse ke shkruajtur vetem nje

Emri: Lola
Email: lola_12@hotmail.com
Komenti: sShumm Bukur

Emri: Lola
Email: lola_12@hotmail.com
Komenti: Shumm bukur

Emri: Lola
Email: lola_12@hotmail.com
Komenti: Shumm bukur

Emri: lumta
Email: lumtabajrami@hotmail.com
Komenti: perfect shummm mir

Emri: lirim
Email: lirim_bahtijari@hotmail.com
Komenti: shummm e bukur qenka

Emri: tulia
Email: misbora@hotmail.com
Komenti: teper mir e paska shkru ka ca gabime po nuk verehen nga fjalet e saj te emla per nenen...

Emri: lumta
Email: lumtabajrami@hotmail.com
Komenti: shum bukur e paske shkruajtur albiona racaj


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop