Home | Posto
ID: 4423
Data e postimit: 2015-09-28 13:27:08
Shikime: 2392

Likes: 4 Dislikes: 4

Titulli: vendelindja

Lloji: Hartim
Tema: atdheu
Autori: Dritlind Elshani
Shkolla: VASO.PASO.SHKODRANI
Klasa: 5
Qyteti: THERANDE
E-mail: dritlind_123@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Fshati i me pelqen ka shume gjelberim ajer te paster ka shume lendina dhe livadhe flladi eres ne fshatin tim fryen lehte natyra eshte e bukur zogjet cicirojn fshati im ka gjelberim etj.


Vepra te ngjashme
sa do te doja
Lloji: Ese pershkruese
Sa do te doja Sa do te doja qe nje bot e bukur te kthehej ne nje bot antike me freskim dhe gjelberi...
fshati im
Lloji: Ese pershkruese
FSHATI IM fshti im eshte nje fshat shume i bukur.Ai ka nje ambient freskue...
fshati im
Lloji: Tregim
fshati im esht shum i bukur dhe ka fusha pyje male ky esht fshati im ne luajm vrapojm por ka edh...
Fshati Im
Lloji: Poezi lirike
Fshati Im Me plot fusha kodra e lugje Dhe livadhet plot blerim Me aromë t...
Erdhi Pranvera
Lloji: Poezi peizazhi
ERDHI PRANVER ERDHI PRANVERA NE FSHATIN TON KJO STIN E BUKUR ME PLOT AROM ...
pershkrim
Lloji: Pershkrim
Ishtenje dite e bukur , dielli sapo kishte lindur bari ishte buluar nga vesa lulet ishin gati per te...


Komentet e fundit!


Emri: ropshja
Email: pidhropshja2@yahoo.com
Komenti: ju perdhenova te dyjave kurva rrac qime

Emri: besa
Email: besa@yahoo.com
Komenti: do te qi ropt pidhropshe

Emri: bejramja
Email: bajrome2@yaho.com
Komenti: me plasi piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiip

Emri: bajramja
Email: bajrome2@yaho.com
Komenti: ravo te qifte dritlina

Emri: fortesa
Email: fortesa-tesa@live.com
Komenti: |;\;;;;\::;

Emri: AMIJE MURSELAJ
Email: alime-m@hotmail.com
Komenti:


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop