Home | Posto
ID: 4123
Data e postimit: 2015-03-23 19:21:25
Shikime: 2247

Likes: 5 Dislikes: 1

Titulli: nena

Lloji: Hartim
Tema: "nena"
Autori: Zara
Shkolla: Liria
Klasa: 92
Qyteti: Qair
E-mail: zarife_j@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Kur linda ishe ti ajo qe me mbajte ne krah per here te pare,me aromen tende filloi jeta ime.Ti me bukurin tende te embel me ke veshur,me ke zhveshur,me ke lare dhe nuk je lodhur aspak,ti je e vetmja qe ke duruar te qaren time ne mes te nates dhe ke sakrifuar oret e gjumit per tu kujdesur per mua.Ti nena ime qe frymen dhe zemren tende e ndave me mua.Loti nenes eshte lot qe mekat kush e le te thahet,eshte nje lot kristale dhe madherishem,eshte vetem loti nenes qe ngjall nje shpirt.Kush ulet ne gjunje dhe puth kembet e nenes te jete i sigurte se sapo ka puthur pragun e parajses,nese do nenen do parajsen sepse nena eshte dera parajses.Nje nene femiun e vet mba 9muaj ne barkun e saj ,3 muaj ne krahet e saj dhe ter jeten ne zemren e saj.Nje pike loti peshon sa te gjitha ujrat e botes,nena eshte ylli jon qe na ndricon rugen


Vepra te ngjashme
Nena
Lloji: Ese argumentuese
Nena!!! Ti je e vetmja qe ke duruar te qaren time ne mes te nates dhe ke sakrifikuar oret e gju...
Nena
Lloji: Hartim
nena eshte njeriu me i vecant te cilin ne kemi prandaj sot mora lapsin dhe po shkruaj disa reshta pe...
nena
Lloji: Ese argumentuese
NENA Ti ishe njeriu i par qe me perqafove ne fakt ende pa me perqafuar me mbajte 9 muaj ne barkun ...
Nena
Lloji: Tregim
Nena eshte gjeja me e shtrenjt per mua.Ata kujdesen shum per femijet.nje lot i nenes ...
Nena
Lloji: Tregim
Nena eshte gjeja me e shtrenjt per mua.Ata kujdesen shum per femijet.nje lot i nenes ...
Nena
Lloji: Poezi dashurie
Per nene qe me lindi, Per nene qe me rriti, Per nenen qe me dha jeten, Qe me tha veq te verteten,...


Komentet e fundit!


Emri: Erinda
Email: erinda.breznica@gmail.com
Komenti: Suksese Zara , shumë e bukur eseja

Emri: festina
Email: princesha_15@knaqnu.com
Komenti: very good

Emri: Leotrimm Gashi
Email: laushi.fcb@hotmail.com
Komenti: me ke ler pa fjal suksesee e nderuar meke mahnitur

Emri: Fatbardhaa
Email: fat_bardha@gmail.com
Komenti: Me ke mahnitur vertet Te lumt

Emri: bleona
Email: Bleona-1@gmail.com
Komenti: me ke lan pa fjal sukses Zara ne te ardhmen vazhdo keshtu

Emri: cccc
Email: cccc@hotmail.com
Komenti:

Emri: Sara
Email: sara.memeti@hotmail.com
Komenti: E bukur :*

Emri: ina
Email: angel.ange945@gmail.com
Komenti: shm bukur


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop