Home | Posto
ID: 4042
Data e postimit: 2015-03-21 17:02:06
Shikime: 1732

Likes: 1 Dislikes: 0

Titulli: Vera

Lloji: Hartim
Tema: Vera
Autori: Besa Tina
Shkolla: Kuvendi i Drenices
Klasa: 5A
Qyteti: prishtine
E-mail: besa.tina@live.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
O sa e bukur është vera, stina më e preferuar nga të gjithë. Vera është stinë e ngrohtë dhe me plot dashuri, gjatë verës çdokush viziton vende të bukura turistike. Disa vizitojnë Shqipërinë dhe Malin e Zi, por ka disa që shkojnë edhe në vende të tjera. Vera sjell natyrën e bukur me lule dhe gjelbërim, siç e dimë të gjithë dita që fillon Vera është 21 Qershori, dhe dita që mbaron është 21 Shtatori. Gjatë verës përpos që shkojmë në vende turistike ne vizitojmë edhe të afërmit tonë, si hallat, dajtë, tezet, kusherinjtë etj. Gjatë verës ne kemi për detyrë që të lexojmë diçka gjithashtu. Sepse libri është shoku më i mirë i njeriut. Pra, unë kështu përshkrova stinën e verës.



Vepra te ngjashme
Vera
Lloji: Poezi lirike
Vera Stinë e bukur Dhe e nxehtë ...
Stina ime e preferu...
Lloji: Hartim
Te gjitha stinet jane te bukura por me e mira nga te gjithat eshte Vera . Gjat veres ka shume vap dh...
Bukurite e diteve t...
Lloji: Ese pershkruese
Erdhi dimri e iku vera.Ikën cicërimat e zogjëve,ikën vallet e fluturave e të bletëve,iku edhe ...
VJESHTA
Lloji: Hartim
Vjeshta, një stinë ku ngjyra e gjelbër merr fund. Kjo stinë stinë e bukur, e cila natyrës i je...
vera
Lloji: Poezi kolone
vera eshte e bukur vera eshte si flutur vera eshte e arte si molla e arte ...
vera
Lloji: Pershkrim
vera ajo stina e bukur ku zogjte te falin dashuri dhe ku bregdeti dhe ajeri i paster te mush plot me...


Komentet e fundit!


Emri: Fatbardhaa
Email: fat_bardha@gmail.com
Komenti: O me vjen keq nuk doja ta thosha fjalen (Kurv) gabim ishte. Sorry

Emri: Fatbardhaa
Email: fat_bardha@gmail.com
Komenti: Kurv

Emri: Fatbardhaa
Email: fat_bardha@gmail.com
Komenti: Woooww!! Me ke mahnitur vertet. Te lutme shume bukur


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop