Home | Posto
ID: 3904
Data e postimit: 2015-03-09 19:34:30
Shikime: 2494

Likes: 1 Dislikes: 0

Titulli: harry potter

Lloji: Hartim
Tema: harry potter
Autori: Mirjeta Caushi
Shkolla: Sejdi Dida
Klasa: 7c
Qyteti: Has
E-mail: vanessajeta@outlook.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Harri potter 11 vjec nuk eshte nje femije si te gjithe te tjeret ka nje vrage ne balle ne formen e nje vetetime eshte bir magjistaresh dhe tamam ne ditelindjen e vet zbulon fuqite e tij magjike dhe boten misterioze se ciles i perket.Harri ndjek nje shkolle speciale te populluar nga bufe postiere shkopinj magjike fshesa qe fluturojne fantazma dhe piktura qe flasin.Ne shoqerine e miqve dhe profesoreve te cuditshem nga nje mesim te tjetri jeta e njeriut nuk rrjedh ne binaret e nje jete te zakonshme.perkundrazi.rreziqe te panumerta e ndjekin nje liber ku magjia rrefehet si jete e vertete dhe e magjeps edhe vete lexuesin.nje liber qe shkruan per gjera te rendesishme ne menyre te tjeshte qe te rremben por nuk te turbllon qe te frikeson dhe te qeteson njeherazi dhe qe shpesh me humorin e bukur te ben edhe te qeshesh

PSP:ju lutem nese ndonjeri e ka vellimin e fundit te me tregoje se nuk e gjej askund.vdiqa per ta leeeeeeeeeeeexxxxxxxxuuuuuuuuuuaaaaarrrrrrr!!!!!!


Vepra te ngjashme
harry potter dhe gu...
Lloji: Ese shpjeguese
harry potter ishte nje djale jetim pasi prinderit e tij kishin vdekur nga magjia e keqe e voldemorti...
perse zgjidhjet ne ...
Lloji: Ese argumentuese bindese
Jeta eshte e mbushur.plot te.papritura, gjera qe ne nuk duam te ndodhim apo gjera te bukura. Pavares...
dashuria
Lloji: Ese pershkruese
dashuria eshte nje ndjenje shume e bukur, e cila lind dhe zhvillohet gradualisht, por shume shpesh n...
libri
Lloji: Poezi lirike
disa libra aty ne biblioteke rrine pa prekur, duken pa jete por ne brendesi te tyre sgjendet vec n...
Misteret e jetes
Lloji: Ese argumentuese
Nese nuk arrin te thuash dot te verteten, nuk je I detyruar te thuash nje genjeshter pasi midis kety...
libri
Lloji: Analize letrare
libri eshte miku me i mir i njeriut nje shtepi pa liber eshte si nje njeri pa shpirt te lexosh liber...


Komentet e fundit!


Emri: ylli
Email: y@yahoo.com
Komenti: ca e ke haqif diden ti reee?????????

Emri: Einxhi # Ledri$
Email: Nita-lola@hotmail.com
Komenti: Harry Potter eshte nje roman perkatesisht dhe nje film shume I bukur, I preferuar nga te gjithe. Nje aventure e jashtezakonshme.

Emri: uarda
Email: vanessajeta@outlook.com
Komenti: he mo e ka lexuar ndonjeri


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop