Home | Posto
ID: 3427
Data e postimit: 2014-12-10 18:19:36
Shikime: 6345

Likes: 7 Dislikes: 1

Titulli: vjeshta

Lloji: Hartim
Tema: vjeshta
Autori: kaltrina elshani
Shkolla: shaban mazreku
Klasa: 7
Qyteti: suharek
E-mail: stina_kata@live.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Vjeshta nje stine ku ngjyra e gjelber merr fund.Kjo stine e bukur ne natyre sjell nje ngjyre te bukur prej ari.Stina e vjeshtesna sjell nje mot jo shume te preferueshem per femijet te cilet nuk jan adhurues per shiun dhe te ftohtit pa bore.Por stina e vjeshtes eshte nje stine shume e rendesishme per te gjith e sidomos per bujkun.Gjate kesaj stine shume fruta e peme behen gati per vjelje.Pra vjeshta eshte nje stinae begatshme e cila na begatongjate kesaj kohe me rrush molla dardha e shume peme te tjera te cilat piqen ne kete stina.Gjithashtu stina e vjeshtes fillon me 23 shtator dhe mbaron me 21 dhjetore


Vepra te ngjashme
VJESHTA
Lloji: Hartim
Vjeshta, një stinë ku ngjyra e gjelbër merr fund. Kjo stinë stinë e bukur, e cila natyrës i je...
vjeshta
Lloji: Ese pershkruese
Stina e vjeshtes fillon me 23 shtator .vjeshta ne fshat duket shume ndryshe sepse nuk e ka pamjen si...
stina e vjeshtes ne...
Lloji: Ese pershkruese
vjeshta eshte nje nder kater stinet me te bukura te vitit...edhe vjeshta si cdo stine ka bukurite e ...
Stina e pranveres
Lloji: Ese pershkruese
Pas nje dimri te gjate e te ftohte me ne fund vjen kjo stine e buzeqeshur dhe e ngrohte.Nje stine e ...
E Bukur Eshte Vjesh...
Lloji: Hartim
Stina E Vjeshtes Fillon Prej 21 Shtator Dhe Mbaron Ne 22 Dhjetor. Ne Stinen E Vjeshtes Dita Fillon ...
Vjeshta stina e zja...
Lloji: Pershkrim
o vjeshte e arte o stine e zjarrte!nuk me besohet qe sot stina e vjeshtes me kishte ardhur per vizit...


Komentet e fundit!


Emri: erzona
Email: xona_@hotmail.com
Komenti: eshte nje ese shume bukur por eshte shume e shkurt ne femijeve ndonjeher vjeshta nuk na pelqen sepse lulet vyshken gjethet bien pikat e shiut fillojn te bien ne toke por edhe na pelqen sepse bie bore qielli merr nje ngjyre shume te bukur bravo vjeshta fillon me 23 shtator dhe mbaron me 21 dhjetor

Emri: Larta
Email: Larta_kk@gmail.com
Komenti: 😂😂😂😂😂

Emri: Fatbardhaa
Email: Fat_bardha@gmail.com
Komenti: Fillimi i mrekullueshem por mbrendia dhe perfundimi😁

Emri: Fatbardhaa
Email: fat_bardha@gmail.com
Komenti:

Emri: sasisa
Email: fgfgjsj@dshjs.net
Komenti: paj keq valla


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop