Home | Posto
Sondazh: Cfare opsionesh deshironi te shikoni te YourLiterary.com ne vitin 2019?
ID: 1061
Data e postimit: 2013-03-31 13:56:03
Shikime: 9261

Likes: 6 Dislikes: 0

Titulli: Pranvera me peizazh te bukur

Lloji: Ese pershkruese
Tema: pranvera
Autori: ALBENITA
Shkolla: shkolla fillore " EMIN DURAKU"
Klasa: 6/1
Qyteti: Prishtina
E-mail: albenita-25@live.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
Te zgjohesh me cicerimen e bukur te zogjve eshte nje ndjenj e veqant si ne gjdo pranver era fryen let duke i lemuar gjethet e pemve , si ne gjdo pranver lulet leshojn aromen e tyre te mrekullueshme, lulzojn pemet vin zogjet nga viset e larta deh fluturojn ne qiellin e hapur plot hare, natyra mer nje pamje te mrekullueshme pranvera sjell bukurit e saj te papershkrueshme , zeri i hapave te pranveres prish gjumin dimrit kaplon aroma freskia e hareshme e pranveres.


Vepra te ngjashme
ese pershkruese
Lloji: Ese pershkruese
Te zgjohesh me cicerimat e zogjve është nje ndjejn e veqant si ne gjdo pranver era fryen let duki ...
Pranvera
Lloji: Pershkrim
Zeri i hapave te pranveres prish gjumin e dimrit dhe natyren e kaplon aroma, fresika dhe levizja e h...
Pranvera
Lloji: Ese informuese
Zeri i hapave te pranveres prish gjumin e dimrit dhe natyren e kaplon aroma , freskia dhe levizja e ...
Dita e pare e pranv...
Lloji: Hartim
Dimri qe para disa ditesh kishte mbuluar fshatin me qorqafet e tij te bardha,iku shume shpejte,dhe t...
pranvera
Lloji: Ese pershkruese
pranvera eshte nje nga stinet me te bukura te vitit.Pranvera nënkupton rizgjimin e qiellit, buzëqe...
Stina e pranveres
Lloji: Ese pershkruese
Pas nje dimri te gjate e te ftohte me ne fund vjen kjo stine e buzeqeshur dhe e ngrohte.Nje stine e ...


Komentet e fundit!


Emri: Kaltrina
Email: kaltrina_l2@live.de
Komenti: shum bukur me pelqu

Emri: rumesa
Email: rumesa2004@live.com
Komenti:

Emri: Shkelqim
Email: shkelqim-_@live.com
Komenti:

Emri: edita
Email: edita_xona@live.com
Komenti: mir mirr ishalla e marr 5 se si ti e kom bo me bo mos me marr vi t vraj ahahhahaha

Emri: lopa
Email: lopa,lopa@hotmail.com
Komenti: Hyyhyyyyyy

Emri: dafyyy
Email: dafy@hotmail.com
Komenti: very nice albenitaaaa

Emri: Eliona
Email: eli.ona@hotmail.com
Komenti: shum nice

Emri: Rederika
Email: reni_rika@hotmail.com
Komenti: shum mir ♥♥

Emri: Medina Mahmutaj
Email: medina-7@hotmail.com
Komenti: Shum e bukur ♥

Emri: enis
Email: enisi2004@postribe.com
Komenti: hahahaha mir te ko 15


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop