Home | Posto
ID: 214
Data e postimit: 2012-01-23 10:17:00
Shikime: 17484

Likes: 43 Dislikes: 23

Titulli: skenderbeu

Lloji: Ese argumentuese
Tema: skenderbeu nje figure historike apo simbol
Autori: sabri godo
Shkolla: Zemra e krishtit
Klasa: 9c
Qyteti: shkoder
E-mail: alda-shkoder@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
skenderbeu nje figure historike


Vepra te ngjashme
Figura e skenderbeu...
Lloji: Ese argumentuese
Figura e skenderbeut ne kete roman del me teper si figure reale.Kronologjia e jetes,te dhena te mbi ...
skenderbeu
Lloji: Ese informuese
Skenderbeu...Sa here qe permendim kete emer na vijne ndermend shume kujtime,shume ngjarje.Ky emer s...
rendesia e epokes s...
Lloji: Ese vleresuese
Figura dhe vepra e ndritur e Skenderbeut ka lene gjurme ne zemrat dhe mendjen e popullit shqiptar.Sk...
Skenderbeu
Lloji: Ese vleresuese
Me kerkuan te krijoja nje ese per Gjergj Kastriot Skenderbeun. Nuk mund ta pershkruaj me fjale emoc...
skenderbeu
Lloji: Ese argumentuese
Hero eshte ai person,i cili arrin deri ne vetesakrifikim per t'i sjelle njerezimit qetesi.Hero quhe ...
Figura e Skenderbeu...
Lloji: Ese e krahasim-kontrastit
Te dyja keto vepra letrare jane shume te rendesishme per vete llojin e tyre.Figura kryesore qe eshte...


Komentet e fundit!


Emri: Odi
Email: Odeta43@hotmail.com
Komenti: Ese i thu kesaj ti??????????????????????

Emri: edi
Email: edi.rama@yahoo.com
Komenti: ke do votoni ne 25 qershor

Emri: xhkxhk
Email: xhulikuqja@gmail.com
Komenti: Bukur shum

Emri: Rtrsssdd
Email: lkjnjh@hotmail.com
Komenti: U lodha duke lexuar gjithe kete ese bravo sabri

Emri: elma
Email: elmajb6@gmail.com
Komenti: 1 or qe kerkoj ne internet per ese argumentuese mbi skenderbeun me ne fund e gjej por jo -_- /

Emri: elma
Email: elmajb6@gmail.com
Komenti: *AHHAAHHAHAAHAHAHHAHHAHAHAHAHA AHAH QENKE KPUT NMES ME ATE ESE/

Emri: andi
Email: andiahmetaj97@gmail.com
Komenti: dua nje ese per skenderbeun

Emri: sajmira
Email: sajmirapjeci@gmail.com
Komenti: Bravo 10

Emri: Reina
Email: Reina@hotmail.com
Komenti: Ku eshte eseja ????

Emri: eseja ime
Email: hahahah@yahoo.com
Komenti: qenke keput. un me kaq e marr 4 me yll

Emri: nesti laura
Email: princeshapicolo@gmail.com
Komenti: ku eshte eseja re

Emri: ela
Email: elaqendro@yahoo.com
Komenti: /

Emri: Shpresim
Email: Shpresim.ferati@yahoo.com
Komenti: A u lodhe

Emri: dds
Email: toni2014@yahoo.com
Komenti: Ku esht eseja

Emri: arasi
Email: vajza123@yahoo.com
Komenti: shum e bukur

Emri: arasi
Email: vajza123@yahoo.com
Komenti: shum e bukur

Emri: David
Email: petanidavid@yahoo.com
Komenti: Ku eshte eseja

Emri: Donalda Miftaraj
Email: Donalda-miftaraj@hotmail.com
Komenti: Une nuk po e kuptoj..ku eshte eseja ketu??????

Emri: xhesi
Email: xhesi.xhe@live.com
Komenti: qenke keput me kete ese

Emri: Bad Boy
Email: Badboy@live.com
Komenti: ku eshte eseja

Emri: Bad Boy
Email: Badboy@live.com
Komenti: ku eshte eseja

Emri: angie hoxha
Email: kamilalecini@yahoo.com
Komenti: Ku eshte eseja per skenderbeun

Emri: aaann
Email: an.feel@tre.net
Komenti: une nuk e kuptoj pse kur nuk shkruan ndonje gje mer me shume like. nga njera ane e shani te komentet nga ana tjeter i jepni like. eshte dic pa kuptim kjo e juaja eee sikur te ishit jashtokesore

Emri: aaann
Email: an.feel@tre.net
Komenti: BRAVO ti vetem kaq di per skenderbeun kaq do shkrush, por te tjeret te shajne se je tu shkrujt keq or cun dhe sa per kete 'ese'

Emri: 1234
Email: 1234@ymail.com
Komenti: kenke lodh shum me kit

Emri: ina
Email: ina_ina@info.al
Komenti: ese

Emri:
Email: informatikavp@yahoo.com
Komenti: ku esht eseja?

Emri: ana
Email: ana.hoxha@yahoo.com
Komenti: ku eshte eseja ?????

Emri: ilir
Email: shtane.kukes@live.com
Komenti: ku eshte eseja ??????????????????

Emri: Fitore zekaj
Email: fitore_zekaj@hotmail.com
Komenti: KU mundë ta gjejm atë eesee

Emri: hjdcnbghjd
Email: ujnbhj@hotmail.com
Komenti: ku dreqin mund ta gjej esennnnnnn

Emri: sdhbfewu
Email: hduyrku@hotmail.com
Komenti: sh bukur eseja bravo

Emri: fuck you
Email: gofuckyourself@yahoo.com
Komenti: ku dreqin eshte ajo m... esejeeeeeeeeeeeeeee

Emri: xhensila
Email: xhensila27@yahoo.com
Komenti:

Emri: Aldi
Email: aldiblloshmi@yahoo.com
Komenti: e dia tani

Emri: rina
Email: rina_jakup@live.com
Komenti: ku eshte eseja per skenderbeun?

Emri: dtdycg
Email: rftedcfgd@hotmail.com
Komenti: bravoooooooooooooooooooooooooo oooooooo

Emri: bosi
Email: shefi@yahoo.com
Komenti: ku e keni fut esene ??? mos valle ne ...

Emri: denisa
Email: denisac@yahoo.com
Komenti: sa e bukur eseja , BRAVO vete e keni bo???

Emri: andi
Email: andikoci@hotmail.com
Komenti: f***k yourself!

Emri: asnjoni
Email: cimicimi@htmail.com
Komenti: wtf ku eshte eseja???? harxhim kohe

Emri: eni
Email: enihoxha@yahoo.com
Komenti: ku eshte eseja ? te humbi rruges???????

Emri: ledi ili
Email: klejda.k@hotmail.com
Komenti: ku eshte eseja per skenderbeun?

Emri: mario albania
Email: mario.albania15@yahoo.com
Komenti: Dua nje ese per skenderbeun si fugur historike

Emri: donald
Email: donald.shuaipi@yahoo.com
Komenti: skenderbeu

Emri: batmani
Email: baku otr@hotmail.com
Komenti: fuck you all

Emri: Ajo goca do ate cunin
Email: Ajo@info.al
Komenti: E bukur . . :-*

Emri: sissi
Email: miss.smile@live.it
Komenti: skenderbeu

Emri: sissi
Email: miss.smile@live.it
Komenti: skenderbeu figur historike

Emri: Ina
Email: Inaswit@yahoo.com
Komenti:

Emri: gagags
Email: agsha@ua.ue
Komenti: Gda

Emri: daffy
Email: donnahmeti@hotmail.com
Komenti: bravo shum bukur e ke shkru esen ... ahahah

Emri: nani metua
Email: nani_metua@hotmail.com
Komenti: dua nje ese per skenderbeun

Emri: nani metua
Email: nani_metua@hotmail.com
Komenti: dua nje ese per skenderbeun

Emri: nani metua
Email: nani_metua@hotmail.com
Komenti: dua nje ese per skenderbeun

Emri: Elda
Email: jessicamira21@yahoo.com
Komenti: hhahahhahahha lol ^__^

Emri: donald
Email: donald_elbasan@alblove.com
Komenti: qr O.o vet e bone O.o gjith ket ????

Emri: megi
Email: jjaniroshi@hotmail.com
Komenti: a u lodhe shum???????????


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop