Home | Posto
Sondazh: Cfare opsionesh deshironi te shikoni te YourLiterary.com ne vitin 2019?
ID: 3426
Data e postimit: 2014-12-10 17:58:30
Shikime: 17841

Likes: 11 Dislikes: 1

Titulli: dite dimri ne fshatin tim

Lloji: Analize letrare
Tema: dimri
Autori: poema arifaj
Shkolla: fan s noli
Klasa: 6
Qyteti: gjakove
E-mail: el2sharawi@hotmail.com

Teksti:
Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty?
Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket?
Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem!

http://tbh.me
pas diteve te ftohta me shi erdhen ditet me acar te dimrit i cili e ka shtrire pushtetin e vet deri ne ditet e pranveres por bardhesise se bores i gezohen me se shumti femijet...... ne mengjes me zgjoi nje e trokitur e forte ne dere vrapova me nxitim dhe dola te shihja se cfare po ndodhte aty ishin shoket e shoqet qe me ftuan per te lozur kur dola jashte pashe nje pelhure te bardh qe kishte mbuluar tere token dhe fshati kishte marre krejt pamje tjeter


Vepra te ngjashme
Dimri ne fshatin ti...
Lloji: Ese shpjeguese
Dimri ne fshatin tim Pas diteve te ftohta me shi,erdhen ditet acar te dimrit,i cili e ka shtrir ...
DIMRI
Lloji: Ese pershkruese
Kur u zgjova ne nje mengjes pash qe kishte rene bore dola jasht po ishte shume ftoht u ktheva brenda...
acari i dimrit
Lloji: Ese argumentuese
Ishte mengjes.Dola ne dritare dhe pash qe po biente bore. Nuk u besova syve te mi.Hapa dritaren,nxor...
pranvera
Lloji: Poezi peizazhi
nje mengjes te ngrohte une dola ne dritare me vrape dola jashte te ndjeja ajrin e paster shume ...
Endrra ime
Lloji: Ese vleresuese
Endrra ime -Mengjes i ftohte ,koha kishte filluar te acarohej,pashe se kishte rene bore. Nga gezim...
Nje dite e vecante
Lloji: Ese pershkruese
U zgjova heret ne mengjes dhe shikova oren,isha bere vone per ne shkolle.Cdo gje filloi keq.Per pak ...


Komentet e fundit!


Emri: Meriton
Email: besarti11@hotmail.com
Komenti: koment i mir

Emri: hysene
Email: hysene.halili@gmail.com
Komenti: Koment shum i bukur.Bravoo

Emri: genta
Email: genta.uka21@hotmail.com
Komenti: kjo ese eshte shume e mire por nuk ka lidhje qe eshte e shkurtr

Emri: fjolla bora
Email: genta.uka21@hotmail.com
Komenti: ky komentim me pelqen shume sepse une e dua shume dimrin dhe qeni im quhet.......bora une boren e dua shume

Emri: anita
Email: anita.bledi@hotmail.com
Komenti: Shum I bukur♥♡♥♡♥♡

Emri: anita
Email: anita.bledi@hotmail.com
Komenti: Shum I bukur♥♡♥♡♥♡

Emri: klaudia
Email: jek_k12@hotmail.com
Komenti: jshume e bukuro

Emri: esra
Email: esra@hetemi.com
Komenti: klo a eshte nje ese apo ndonje gje tjeter

Emri: agnes
Email: fjolla.osmani@hotmail.de
Komenti: esht nje koment teper i mire

Emri: rosanxhela
Email: verona_aliu@live.com
Komenti: ese dimri

Emri: salihe
Email: salihe_qengaj@outlook.com
Komenti: Dimri

Emri: dfd
Email: dsd.dfd@gmail.com
Komenti: bukur


Shto komentin tend per vepren e mesiperme!
Last name
Emri:
Email:
Komenti:
Pyetje sigurie
Sa eshte shuma e ketyre dy numrave:
1 + 2 =

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop