Home | Posto
Home | Ese | Ese vleresuese

Femijet

me thane

leter babait

Halla ime

Atdheu

Skenderbeu

Per ty mesuese

skenderbeu-heroi yne kombetar

Une dhe familja ime

Mjedisi

Ese

kam nevoj per mbrojtjen e prinderve

Genjeshtrat

Atdheu

mesuesi

Mesuesi im BK

nena

Shkolla

shteti

Koha e lire

Copyright © 2011 - YourLiterary.com | Shqip | Mobile version. All Rights Reserved
Powered by YourLiterary.com

Kaloni ne versionin Desktop